Join The Naughty List

Karakteristikat e komunitetit për një përvojë më të mirë të lojrave


Mobile Ready Games

Lojërat ndër-platformë do të punojnë në të gjitha pajisjet


Totally Free Games

Lojërat më të nxehta të seksit po vijnë tek ju falas

Gay Otome Games-Online Gay Hentai Games

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Gay Otome Games Is The Hentai Erotica Universe You Need

Nëse nuk keni luajtur kurrë ndonjë lojë otome, duhet të dini se ato mund të krahasohen me lojëra të bazuara në tekst apo edhe me romane grafike. Por ajo që është e veçantë në lidhje me këto romane grafike është fakti që ju do të kontrolloni se si vazhdon historia. Këto nuk janë lloji i lojrave në të cilat të gjitha gameplay ju bëni është të klikoni në faqen tjetër që të ketë një tjetër imazh dhe tekst ngarkesës deri në ekran. Në Lojërat Gay Otome ju do të jeni personazhi kryesor dhe tregimet janë shkruar në një mënyrë që çdo vendim që merrni gjatë veprimit do të ndikojë në mënyrën se si shpaloset historia dhe si do t'ju duket përfundimi., Në thelb, të gjitha këto lojëra do të jenë të ndryshme për çdo lojtar, sepse ata myk në personalitetin tuaj dhe në preferencat tuaja seksuale.

Siç sugjeron emri, koleksioni i këtyre lojërave po na vjen me tituj hentai. Të gjitha ndeshjet që kemi këtu janë bërë në Japoni. Disa prej tyre janë histori origjinale, ndërsa të tjerët po vijnë me histori që frymëzohen nga anime dhe manga kryesore, të cilat janë riinterpretime perfekte të parodisë pornografike. Ju mund të përmbushni të gjitha ato ëndrra të djemve të famshëm anime të ndyrë tani, dhe ju mund të shijoni një dije fanfiction që përfshin romancë homoseksuale dhe shumë dramë të dyshimtë., Ajo që është kurioz për faqen tonë është se përveç homoseksual dhe biseksual lojtarët meshkuj, ne gjithashtu kemi shumë lojtarë femra që gëzojnë djalë në veprim djalë dhe tregime gay romance. Le të hedhim një vështrim në këtë koleksion dhe pastaj do të jeni në gjendje ta shijoni siç duhet pasi të dini gjithçka për të.

The Hardcore Collection Of Original Hentai Games

Gay Otome Games is coming with hundreds of hours of gameplay, made out of many free sex games that are all built in HTML5. Gams ne kemi këtu janë shfaqur disa nga grafika nxehta, dhe gjithashtu ata mund të luhet në çdo pajisje që ju mund të keni. Everything runs directly in your browser and you don't need to download or install anything.

Siç u përmend më parë, ne kemi dy lloje të lojrave seksuale hardcore në këtë koleksion. Një lloj po vjen me histori origjinale. Këto janë lojëra që janë krijuar nga zhvilluesit së bashku me shkrimtarët dhe ato lehtë mund të shndërrohen në manga ose seri hentai. Disa prej tyre po shfaqin fantazi të rregullta që ne të gjithë kemi, përfshirë incestin, seksin me mësuesit ose takimet seksuale të homoseksualëve në zyrë. Por përveç skenave të egra të seksit, ju gjithashtu merrni për të përjetuar gjithçka që çon në to dhe pasojat e një aventure të tillë., Kemi edhe lojëra pa anë skandaloze, për ata që duan të shijojnë një aventurë romantike. Në këto lojëra ju mund të jetoni përvoja të ëmbla të të dashurit që do ta bëjnë zemrën tuaj të shkrihet dhe karin tuaj të ngurtësohet.

Në të njëjtën kohë, ne vijmë me shumë lojëra seksi parodi të cilat po shfaqin djem nga anime dhe manga kryesore, por edhe nga disa seri më të paqarta për tifozët diehard otaku. Disa nga grafika në këto lojëra janë identike me ato në manga origjinale dhe anime, sepse kjo është bukuria e fleksibilitetit HTML5.

Të gjitha lojërat e faqes sonë vijnë nga prodhuesit Japonezë. Disa prej tyre ishin përkthyer tashmë dhe në dispozicion për publikun perëndimor, por shumicën e kohës në faqet premium për të cilat ju është dashur të paguani. Rreth gjysma e këtij koleksioni është përkthyer nga ekipi ynë, dhe kjo është hera e parë që perëndimorët arrijnë ta luajnë atë.

Luaj Lojrat Gay Otome Falas Në Shfletuesin Tënd

Koleksioni hardcore i kësaj faqeje po vjen me përvojën më të mirë që mund të keni me gay kinks në të gjithë otome niche. Ne u siguruam që gjithçka në lidhje me faqen tonë është në pikë. Ju nuk do të duhet të regjistroheni në këtë platformë dhe e vetmja gjë që na nevojitet nga ju është një konfirmim se jeni mbi moshën 18 vjeç. Pasi ta kemi këtë, të gjitha lojërat janë tuajat. Përveç lojërave, ju gjithashtu mund të shijoni bashkëveprimin me lojtarët e tjerë në platformën tonë, përmes seksioneve të komenteve dhe përmes bordit të mesazheve. Dhe ne madje kemi një dhomë chat në bërjen. Bookmark faqen tonë për të mos humbasë një gjë!

Luaj Falas Tani